Image

DZIEŃ DOBRY,
NAZYWAM SIĘ RAFAŁ BRZEZIŃSKI I JESTEM PODOLOGIEM!

MĘŻCZYZNA – PODOLOG? TAK!

Image

O mnie

Najciekawsze w tej krótkiej historii jest to, że to nie ja wybrałem podologię, tylko podologia wybrała mnie!

Wyszło to tak całkiem przypadkiem, kiedy kilka lat temu mama mojego znajomego, u którego bawiłem w świątecznej gościnie, poprosiła go o pomoc w obcięciu paznokci stóp, bo jak to ujęła: „nie może już chodzić, tak ją bolą”. Kolega odmówił, twierdząc że narobi więcej szkód niż pomoże, natomiast ja poprosiłem, żeby mi pozwoliła na to spojrzeć. Pozwoliła więc przy użyciu domowych narzędzi kosmetycznych (obcinacz do paznokci i pilniczek), usunąłem wrastające części paznokci, co sprawiło wielką ulgę mojej „pierwszej pacjentce”. 

W najśmielszych snach nie pomyślałem, że miłość i pasja do podologii może być jak rażenie piorunem.

Jak to się bardzo często dzieje, wieść się zaczęła rozchodzić po znajomych i po rodzinie, że oto jest taki ktoś, kto pomaga i przy tym nie robi krzywdy. Zacząłem więc pomagać, to starszym członkom rodziny, to znów znajomym tychże dojeżdżając do nich. 

Usystematyzowałem swoją wiedzę, uzyskałem uprawnienia zawodowe i wyposażyłem swój „warsztat pracy” w nowoczesne urządzenia, które w sposób profesjonalny dają mi możliwość pomagania moim pacjentom. 

Tak narodził się Rafał Podolog Mobilny, który od kilku lat jeździ do tych, którzy z jakiegoś względu nie są w stanie przyjechać do gabinetu.

Dzięki mobilnej podologii miałem szansę pracować z najcięższymi zmianami na stopach, co dało mi możliwość zdobycia ogromnego doświadczenia praktycznego. Inaczej mówiąc nauczyłem się pływać nad Rowem Mariańskim.

Moimi pacjentami (lub jak kto woli klientami) są zarówno osoby bardzo zaawansowane wiekowo, w tym osoby prywatne jak i podopieczni Domów Pomocy Społecznej, a także pacjenci poradni diabetologicznej, w której dbam o zdrowie stóp osób chorych na cukrzycę, tak aby do minimum zmniejszyć prawdopodobieństwo komplikacji związanych z tak zwaną stopą cukrzycową. 

Z mojej pomocy korzystają również dzieci i młodzież. 
Najlepszym sposobem opisania moich pacjentów jest przekrój wiekowy: mój najmłodszy pacjent miał 2 latka, a najstarszą pacjentką jest pani o 100 lat starsza od niego.

Naturalną koleją losu jest rozwój, dlatego też w styczniu 2023 roku otworzyłem swój własny Specjalistyczny Gabinet Podologiczny „Moje Stopy” i oferuję Państwu swoją wiedzę, doświadczenie, umiejętności, empatię i sympatię w nowoczesnym, kameralnym gabinecie w Łodzi przy ul. Pancerniaków 10.

Korzystając z mojej pomocy zyskacie Państwo możliwość uwolnienia się od wszelkich niedogodności związanych z chorobami stóp.

Kochani, 
mam ogromną nadzieję, że będziemy mogli poznać się osobiście, do zobaczenia!

                                                                       Rafał Brzeziński
Image

Czytaj mojego bloga