O mnie

Dzień dobry,
nazywam się Rafał Brzeziński i jestem podologiem!

PODOLOGIEM MOBILNYM!

MĘŻCZYZNA – PODOLOG? TAK!

Najciekawsze w tej krótkiej historii jest to, że to nie ja wybrałem podologię, tylko podologia wybrała mnie! Wyszło to tak całkiem przypadkiem, kiedy kilka lat temu mama mojego znajomego, u którego byłem w świątecznej gościnie, poprosiła go o pomoc w obcięciu paznokci stóp, bo jak to ujęła: „nie może już chodzić, tak ją bolą”. Kolega odmówił, twierdząc że narobi więcej szkód niż pomoże, natomiast ja poprosiłem, żeby mi pozwoliła na to spojrzeć. Pozwoliła! Ja przy użyciu domowych narzędzi kosmetycznych (cęgi, pilniczek i obcinacz do paznokci), usunąłem wrastające części paznokci, co sprawiło wielką ulgę mojej „pierwszej pacjentce”.

Jak to się bardzo często dzieje, wieść się zaczęła rozchodzić po znajomych i po rodzinie, że oto jest taki ktoś, kto pomaga i przy tym nie robi krzywdy. Zacząłem więc pomagać, to starszym członkom rodziny, to znów znajomym tychże dojeżdżając do nich. Usystematyzowałem swoją wiedzę, uzyskałem uprawnienia zawodowe i wyposażyłem swój „warsztat pracy” w nowoczesne urządzenia, które w sposób profesjonalny dają mi możliwość pomagania moim pacjentom.

Naturalną koleją losu jest, rozwój, dlatego też postanowiłem wyjść z moimi usługami poza krąg najbliższych i zaoferować Państwu swoją wiedzę, umiejętności, empatię i sympatię dla osób, które z jakiegoś powodu nie są w stanie dojechać do gabinetu podologicznego. Korzystając z mojej pomocy, to gabinet podologiczny przyjedzie do Państwa!!

Na kolejnych podstronach możecie Państwo zobaczyć, jakie zabiegi wykonuję.

Szanowni Państwo, mam ogromną nadzieję, że będziemy mogli poznać się osobiście, do zobaczenia!

Rafał Brzeziński